☎ سوالات پیش از خرید تلفنی : 12 الی 20 همه روزه به جز ایام تعطیل

شـیرپـلاس، فراتـر از اشتـراک

0
سبد خرید شما خالی است

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی واتساپ

ارسال پیام انبوه واتساپ توسط شیرپلاس

امکان ارسال با خط شما، گزارش گیری حرفه ای، ربات پاسخگوی هوشمند

ارسال پیام انبوه واتساپ

  • به ترتیب عنوان کمپین / پیام تبلیغاتی / و توضیحات مربوط به سفارش خود را بنویسید
    در صورتی که تمایل ارسال از طریق خط شما انجام شود باید از طریق انی دسک وارد نرم افزار شده و آن را اسکن کنید. بدیهیست شما میتوانید تمام پیام های دریافتی را در گوشی خود ببینیند و بررسی کنید.
  • قیمت: 100 تومان
  • 0 تومان
  • لطفا بعد از ثبت سفارش، مبلغ نهایی را به شماره کارت 6104337567272727 به نام نوید سهرابی واریز نمایید و رسید آن را از طریق پشتیبانی آنلاین یا واتساپ شماره 09361574427 ارسال نموده تا سفارش شما انجام شود.
    متاسفانه به علت عدم کارکرد درگاه ها به خاطر مساله سیستم مالیاتی در حال حاضر غیر قابل استفاده میباشد.
    با تشکر از اعتماد شما - علوی، مدیر فروش شیرپلاس

هوشمندانه تبلیغ کنید!

اگر قصد ارسال پیامک یا ارسال پیام انبوه توسط نرم افزار بالک سندر پرو یا بیزینس سندر پرو که در همین سایت نیز به فروش میرسد و در زمینه ارسال انبوه واتساپ استفاده میشود دارید، شماره های هدف خود را با دقت استخراج کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

هدف خود را نشانه بگیرید!

تعداد زیاد شماره موبایل برای ارسال به هیچ وجه مهم نیست، ممکن است شما 10000 شماره موبایل داشته باشید و هزینه ارسال 10000 را نیز بپردازید اما چون این شماره ها فله ای بوده و از تارگت شما دور میباشد به کل هزینه ارسال پیام و زمان شما سوخت خواهد شد.
اما ممکن است مثال شما طراح وب سایت باشید، هدف خود را بر روی سالن های زیبایی قرار دهید، حتی اگر 10 پیام ارسال کنید چون هدف شما مشخص میباشد، خروجی بهتری نصیب شما شود.

از کسانی که در این زمینه تجربه دارند راهنمایی بگیرید!

گاهی رسیدن به یک تجربه، زمان و هزینه زیادی میطلبد. در حالیکه اگر از صاحب تجربه آن را بیاموزید نه هزینه کرده اید و نه زمانی از دست داده اید.
تیم پشتیبانی شیر پلاس با ارائه خدمات متنوع در زمینه ارسال پیام های انبوه اینستاگرام، واتساپ و پیام کوتاه [SMS] آماده ارائه مشاوره رایگان میباشد.

با ما در ارتباط باشید

5 دقیقه مشاوره تلفنی رایگان : 09361574427
مشاوره رایگان در واتساپ : 09361574427

preloader