☎ سوالات پیش از خرید تلفنی : 12 الی 20 همه روزه به جز ایام تعطیل

شـیرپـلاس، فراتـر از اشتـراک

0
سبد خرید شما خالی است

مشاهده سایت بدون نیاز به تنظیم DNS

آموزش های رایگان نوید سهرابی ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

چنانچه پس از انتقال فایل‌های وب‌سایت خود به هاست، نیاز به مشاهده وب‌سایت از کامپیوتر شخصی خود دارید، به کمک آموزش زیر می‌توانید بدون نیاز به وجود دامنه وب‌سایت را مشاهده نمایید. برای این منظور مراحل زیر را به‌ترتیب طی نمایید:

    ۱- پس از اتمام انتقال فایل‌ها به اکانت هاست، بر روی نرم‌افزار Notepad کلیک راست و بر روی گزینه‌ی Run as administrator برای اجرای آن با دسترسی Admin، کلیک کنید.

    ۲- از منوی File بر روی گزینه‌ی Open کلیک کنید و یا از کلید میانبر CTRL + O استفاده نمایید.

    ۳- فایل hosts را از مسیر C:\windows\System32\drivers\etc (با فرض نصب ویندوز در درایو C) انتخاب و بر روی کلید Open کلیک نمایید.

    ۴- حال در انتهای فایل دامنه و IP سرور میزبان هاست خود را تایپ و فایل را ذخیره کنید. به عنوان مثال برای افزودن دامنه Iranserveramozesh.com و آدرس IP سرور 2.2.2.2 خط زیر باید به انتهای فایل hosts اضافه گردد.

2.2.2.2       shareplus.ir

   ۵- در انتهای برای اطمینان، از دامنه خود ping بگیرید.

اگر برای دفعات زیاد نیاز به انجام اینکار دارید، میتوانید بجای تغییر در فایل hosts از یک افزوده در مرورگر chrome بنام Virtual Hosts استفاده نمایید. پس از نصب  فعالسازی این افزونه میتوانید IP سرور جدید را همراه با نام دامنه‌ی خود وارد کرده و سایت را از سرور جدید مشاهده نمایید.
همچنین افزونه فایر فاکس به نام Modify Headers همین عمل را انجام میدهد.

نوید سهرابی

لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار مدیریت روابط عمومی مدرس (رسانه های دیجیتال استان - دانشگاه علمی کاربردی) علاقه مند به طراحی و توسعه وب و ابزار های دیجیتال مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

preloader