5/5 - (3 امتیاز)

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تک تک کاربران محترم و عزیز شیرپلاس

آموزش تصویری قدم به قدم بیزینس سندر

از اینکه شما نیز یکی از مشتریان ما هستید بینهایت به خود میبالیم و از اینکه به ما اعتماد کرده اید دست شما را میبوسیم.

با توجه به پیشنهاد برخی از کاربران در رابطه با آموزش تصویری با عکس بیزینس سندر، ما برآن شدیم تا این آموزش را برای شما تهیه کنیم و در اختیار شما قرار دهیم.

از اینکه رمز عبور این آموزش را با دیگران به رایگان به اشتراک نمیگذارید از شما سپاسگذاریم.

آموزش تصویری بیزینس سندر

در قدم اول همانطور که بعد از باز شدن نرم افزار مشاهده میفرمایید عدم اتصال نرم افزار به واتساپ را میبینیم. علامت قرمز و نوشته Not Ready به معنی آماده نبودن با پس زمینه قرمز نشان از عدم اتصال اکانت واتساپ شما به این نرم افزار میباشد.

در سمت چپ گزینه OpenWhatsapp را نیز مشاهده میکنید که با کلیک بر روی آن میتوانید کد QR نمایش داده شده را با گوشی خود (واتساپ) در اندروئید فارسی تحت عنوان دستگاه های متصل و در ربان انگلیسی با عنوان Linked Device مشاهده نموده و اسکن را انجام دهید. در گوشی های IOS نیز گزینه Linked Device در تنظیمات قابل مشاهده میباشد.

همانطور که مشاهده میکنید در این بخش ما شاهد برقراری ارتباط میباشیم و در تصویر بعدی آیکن تنظیمات اصلی نرم افزار اعم از تنظیمات Delay (وقفه) Connection Speed (سرعت اتصال) و Friendly Sending را مشاهده خواهیم کرد.

تنطمات پیشنهاد شده در تب دوم به ترتیب 10/60 سپس فعال کردن تیکت Active Sleep و مجدد گزینه 10/60 میباشد.

این تایم بدین معناست که بیزینس سندر به طور رندوم از 10 الی 60 ثانیه پیام ها را ارسال خواهد کرد تا واتساپ متوجه خودکار بودن (ربات) فعالیت شما نشود.

همچنین فعال کردن تیک Active Sleep برای این است که بعد از هر 10 پیام 60 ثانیه Rest یا توقف صورت بگیرد.

بیایید یکبار برای همیشه این داستان تایم را حل کنیم ! 

Wait Between یعنی ارسال چند پیام (1و2و3و4و5 یا مقدار دلخواه در ) and کادر دوم (60 ثانیه) !

همچنین کادر دوم Active Sleep Between Sending را روشن میکنیم و در کادر اول تعیین میکنیم بعد از چند پیام چند ثانیه Stop شود !

به همین سادگی 🙂

در این قسمت یا همان بخش Friendly Sending برای اینکه بین پیام های که ارسال میکنیم در صورت جواب ندادن کاربران واتساپ به انبوه بودن و یا تبلیغاتی بودن پیام شک نکند سعی میکنیم چندین پیام به آشنایان خود در تایم های متفاوت ارسال کنیم. به فرض مثال بعد از هر 10 پیام 2 پیام به فاصله 20 ثانیه به دوستان یا آشنایان تعریف شده پیام ارسال خواهد شد و از آن ها درخواست میکنیم تا به ما پاسخ دهند. البته با توجه به رشد واتساپ تجاری اکثرا اتوریپلای کاربران فعال میباشد و آنها ناخوداگاه با ربات پاسخ پیام شما را میدهند.

در هنگام وارد کردن شماره ها، انواع و اقسام مراحل مربوط به وارد کرد شماره ها را نمایش داده ایم و توضیحات مربوط به آن را نوشته ایم. 

1 – وارد کردن از فایل/excel/txt

2 – وارد کردن دستی

3 – وارد کردن کانتکت های واتساپ شما

4 – وارد کردن گروه ها

5 – وارد کردن کد کشور به ابتدای شماره ها

و نهایتا Clear list جهت پاک کردن لیست

اگر شما هم مث من دوست دارید شماره ها رو دستی از اکسل یا فایل txt کپی کنید و در این ناحیه Paste کنید من این گزینه رو بهتون پیشنهاد میکنم. گاهی اوقات ممکنه ورزن فایل اکسل ذخیره شده پاسخگوی وارد کردن با نرم افزار هماهنگ نباشه و خطا بده، در این حالت بهترین راه باز کردن فایل اکسل، کپی کردن شماره ها و Paste کردن اونا در این قسمت هست.

در این تصویر مشاهده میفرمایید کا ما میتوانیم از اسپینتکس برای سلام ( حالت های متفاوت سلام مانند موارد درج شده استفاده کنیم)

همچنین گزینه RandomTag باعث ایجاد کد های رندوم در پیام میشود تا واتساپ هر پیام را به عنوان یک پیام یونیک و اختصاصی شناسایی کند.

امکان پیوست چند رسانه ای مانند عکس، ویدئو، PDF، و داکیومنت (PDF/txt) در بیزینس سندر میسر میباشد که تنها با یک کلیک میتوانید آن را وارد نرم افزار کنید.

همچنین بعد از ایمپورت کردن Attachment مورد نظر میتوانید با راست کلیک بر روی آن و زدن گزینه Set Caption متن خود را ضمیمه فایل پیوستی کنید.

امکان پیوست چند رسانه ای مانند عکس، ویدئو، PDF، و داکیومنت (PDF/txt) در بیزینس سندر میسر میباشد که تنها با یک کلیک میتوانید آن را وارد نرم افزار کنید.

همچنین بعد از ایمپورت کردن Attachment مورد نظر میتوانید با راست کلیک بر روی آن و زدن گزینه Set Caption متن خود را ضمیمه فایل پیوستی کنید.

بعد از این با کلیک بر روی دکمه Send Now میتوانید ارسال پیام را شروع کنید

که البته با دو گزینه رو به رو میشوید:

Safe Mode: برای ارسال پیام به مخاطبین و کسانی که قبلا با آن ها چت کرده این استفاده میشود.

Blind Mode: برای ارسال پیام به کسانی که قبلا با آن ها چت نکرده ایم مورد استفده قرار میگیرد.

استخراج شماره اعضای گروه های واتس اپ با Business Sender یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار است که در نهایت سرعت و دقت انجام میشود. برای این کار کافی است همانند تصویر زیر روی دکمه Groups Grabber کلیک کنید.

در پنجره جدید باز شده اگر بر روی دکمه Fetch Groups کلیک کنید کلیه گروه هایی واتس اپی که در آن عضور هستید برای شما لیست خواهد شد حالا کافی است گروه یا گروه های مورد نظر خود را انتخاب کنید و با زدن دکمه Get Contacts From Selected groups شماره تمام اعضای آن گروه را استخراج کنید. و در نهایت هم با کلیک بر روی گزینه Add to Sender list شماره اعضای گروهی واتساپی را به لیست ارسال پیام خود اضافه کنید.

فرض کنید لیستی از شماره ها را داخل یک فایل دارید اما حتی نمیدانید کدام یک از شماره ها واتس اپ دارند و کدام یک واتس اپ ندارند. در نرم افزار بیزینس سندر شما میتوانید لیست شماره ها را به هر تعدادی انتخاب کنید تا تنها با یک کلیک مشخص شود چه شماره هایی واتس اپ دارند چه شماره هایی واتس اپ ندارند. برای این کار کافی است همانند تصویر زیر عمل کنید.

ما در تصویر بالا تعدادی شماره را به صورت آزمایشی تست کردیم روند این کار هم بسیار ساده است ابتدا روی دکمه Manual کلیک میکنیم شماره ها را وارد میکنیم و بعد با زدن دکمه Start Checking کار شروع می شود. موارد سبز رنگ یعنی واتس اپ فعال دارند و قرمز رنگ به این معنی است که واتس روی این شماره فعال نیست.

توجه داشته باشید در این قسمت هم باید حتما شماره ها را به همراه کد کشور وارد کنید تا عملیات به صورت درست انجام شود.

در نهایت هم با زدن دکمه Import to Sender میتوانید شماره های واتس اپ فعال را به لیست ارسال اضافه کنید. توجه داشته باشید بهتر است هنگامی که قصد ارسال پیام دارید حتما با استفاده از این ابزار شماره ها را بررسی کنید.

راه اندازی پاسخگوی خودکار واتس آپ با بیزینس سندر

میتوان گفت یکی از جذاب ترین امکانات نرم افزار بیزینس سندر که ما در آموزش نرم افزار Business Sender Pro به شما آموزش خواهیم داد پاسخگویی خودکار به پیام های دریافتی است. میتوانید اینطور در نظر بگیرید یک منشی تمام وقت استخدام کردید که ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته به پیام های شما پاسخ میدهد اما چطور پس با ما در آموزش نرم افزار بیزینس سندر در ادامه این مطلب همراه باشید. پاسخگویی در این نرم افزار شامل ۲ قسمت است

پاسخگویی پیش فرض

در این حالت ما یک متن یکسان را تنظیم میکنیم که هر کسی به ما پیام داد به صورت خودکار این پیام ارسال شود همانند متن زیر:

دوست عزیز سلام شما به نمایشگاه اتومبیل ارابه طلایی پیام ارسال کردید:

به فرض مثال با زدن گزینه = اگر عدد 0 برابر 0 باشد میتوان گفت در صورتیکه که کاربر عدد 0 را وارد  کرد این پیام برای وی ارسال شود :

کاربر گرامی، اشتراک شما لغو شد !

یا مثال اگر کاربر گزینه Contains را انتخاب نمود یعنی (شامل) میتواند جمله وب با این کلمه همراه شود : 

درود وقت بخیر، ببخشید قیمت محصول شما چنده؟

در جمله بالا کلمه قمیت در جمله شامل میباشد. یعنی کلمه قیمت شامل جمله ما میباشد. پس اگر قیمت را در جمله ما دیدی یا به بیانی قیمت Contain قیمت :

پاسخ مثال : 125000 ريال 

… و اما اتوریپلای ساده

اگر کاربری برای اولین بار به شما پیام بدهد و Auto Reply شما شامل متن باشد، این متن فقط یکبار برای وی ارسال خواهد شد.

پس ممکن است شما پیامی به فردی برای تبلیغات ارسال کنید به فرض مثال : 

سلام، وقت بخیر

و کاربر در پاسخ بنویسید، سلام، وقت شما نیز بخیر

در اینجا اتوریپلای یا همان Auto Reply پاسخ از قبل ثبت شده شما را برای وی ارسال میکند.