0
سبد خرید شما خالی است

تعرفه خدمات ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

خدمات ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

امکان سفارش دهی آنی یا استفاده از پنل اختصاصی دایرکت Dm Pilot

برای استفاده از خدمات دایرکت ایران سوشال پنل شما باید یک پیج فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام داشته باشید .
- پیج اینستاگرام شما حداقل دارای یک پست اینستاگرامی باشد . - Private یا Public بودن پیج شما براساس استراتژی تبلیغات خودتان تعیین می شود و بسته به نوع تبلیغاتتان در بازدهی تبلیغات تاثیر دارد.
- حتما در حین استفاده از خدمات دایرکت انبوه با پشتیبانان سایت ایران سوشال پنل مشورت کنید و از راهنمایی های آن ها استفاده نمایید تا بیشترین بازدهی در تبلیغات دایرکتی خود را داشته باشید .
- حتما قبل از استفاده از خدمات دایرکت انبوه قوانین و مقررات سایت را مطالعه فرمایید .
- در هنگام استفاده از خدمات دایرکت انبوه به هیچ عنوان نام کاربری پیج خود را عوض نکنید . عواقب ناشی از عوض کردن نام کاربری پیج توسط کاربر به عهده خود کاربر می باشد .
- در هنگام استفاده از خدمات به هیچ عنوان پست استفاده شده برای تبلیغات و ارسال دایرکت را از پیج خود حذف نمایید . عواقب ناشی از پاک کردن پست مربوطه به عهده خود کاربر می باشد.
- در هنگام استفاده از خدمات دایرکت انبوه اینستاگرام استفاده از ربات های اینستاگرامی دیگر سایت ها مجاز نمی باشد و عواقب ناشی از استفاده از آن ها که ممکن است باعث بسته شدن پیج شما شود به عهده خود کاربر می باشد.
- حتما بر روی پیج خودتان شماره تلفن معتبر و ایمیل معتبر تنظیم نمایید .
- به هیچ وجه به طور همزمان از ربات های دیگر سایت ها یا سایت هایی که خدمات مشابه می دهنداستفاده نکنید و عواقب ناشی از استفاده همزمان از چندین ربات برروی یک پیج به عهده خودتان می باشد.
- درصورت رعایت نکردن برخی از نکات گفته شده ممکن است برای پیج شما مشکلات و محدودیت هایی ایجاد شود و بازدهی تبلیغات شما به شدت تحت تاثیر قرار گیرد .
- در صورتی که در هنگام ارسال سفارش پیج خود را در وضعیت خصوصی Private قرار دهید ایران سوشال پنل مسئولیتی در قبال بازدهی خدمات و ارسال درست و صحیح دایرکت ها ندارد.
- در صورتی که پستی از پیج خود را که برای ارسال دایرکت در سیستم ثبت کرده اید را پاک کنید ایران سوشال پنل مسئولیتی در قبال بازدهی و ارسال درست و صحیح دایرکت ها ندارد.

اسم و نام کاربری مناسب برای پیج اینستاگرام خود انتخاب کنید .
حداقل ۱۰ پست در پیج خود قرار دهید .
بیو مناسب برای پیج خود انتخاب کنید .
از پست های جذاب و مخاطب پسند در پیج خود استفاده نمایید .
محتوا در اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. به طور منظم روی پیج خود پست ارسال کنید. این کار هم به فعالیت ربات و هم به بهتر جذب شدن فالووها و هم بازدهی تبلیغات به پیج شما کمک می کند. حداقل هر سه روز یک پست ارسال کنید. جذب فالوور واقعی برای پیج بدون محتوا غیر ممکن است
لیست اهداف خود را با دقت انتخاب کنید و سعی کنید تمام اهدافی که انتخاب می کنید مرتبط با موضوع محتوای پیج شما باشد .
در هنگام استفاده از خدمات به هیچ عنوان پست استفاده شده برای تبلیغات و ارسال دایرکت را از پیج خود حذف نمایید . عواقب ناشی از پاک کردن پست مربوطه به عهده خود کاربر می باشد.
حداقل ۳ پیج هدف برای ارسال هدفمند دایرکت انبوه انتخاب کنید .
برای برخورداری از بازدهی بالای تبلیغات به صورت ارسال دایرکت انبوه حداقل بسته ۱۰۰۰ عددی ارسال دایرکت را انتخاب نمایید.

preloader