ارسال پیام انبوه واتساپ

 • آدرس ایمیل www ندارد!
 • به ترتیب عنوان کمپین / پیام تبلیغاتی / و توضیحات مربوط به سفارش خود را بنویسید
  در صورتی که تمایل ارسال از طریق خط شما انجام شود باید از طریق انی دسک وارد نرم افزار شده و آن را اسکن کنید. بدیهیست شما میتوانید تمام پیام های دریافتی را در گوشی خود ببینیند و بررسی کنید.
 • قیمت: ۲۵۰ تومان
  ارسال هر عدد پیام / حداقل ۱۰۰۰ عدد
 • ۰ تومان
 • لطفا بعد از ثبت سفارش، مبلغ نهایی را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۵۲۷۳۰۱۹۷۰ به نام ال ناز اکبریان علوی واریز نمایید و رسید آن را از طریق پشتیبانی آنلاین یا واتساپ شماره ۰۹۳۶۱۵۷۴۴۲۷ ارسال نموده تا سفارش شما انجام شود.
  با تشکر از اعتماد شما – علوی، مدیر فروش شیرپلاس
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

هدف خود را نشانه بگیرید!

تعداد زیاد شماره موبایل برای ارسال به هیچ وجه مهم نیست، ممکن است شما ۱۰۰۰۰ شماره موبایل داشته باشید و هزینه ارسال ۱۰۰۰۰ را نیز بپردازید اما چون این شماره ها فله ای بوده و از تارگت شما دور میباشد به کل هزینه ارسال پیام و زمان شما سوخت خواهد شد.
اما ممکن است مثال شما طراح وب سایت باشید، هدف خود را بر روی سالن های زیبایی قرار دهید، حتی اگر ۱۰ پیام ارسال کنید چون هدف شما مشخص میباشد، خروجی بهتری نصیب شما شود.

از کسانی که در این زمینه تجربه دارند راهنمایی بگیرید!

گاهی رسیدن به یک تجربه، زمان و هزینه زیادی میطلبد. در حالیکه اگر از صاحب تجربه آن را بیاموزید نه هزینه کرده اید و نه زمانی از دست داده اید.
تیم پشتیبانی شیر پلاس با ارائه خدمات متنوع در زمینه ارسال پیام های انبوه اینستاگرام، واتساپ و پیام کوتاه [SMS] آماده ارائه مشاوره رایگان میباشد.

با ما در ارتباط باشید

۵ دقیقه مشاوره تلفنی رایگان : ۰۹۳۶۱۵۷۴۴۲۷
مشاوره رایگان در واتساپ : ۰۹۳۶۱۵۷۴۴۲۷

شماره حساب و کارت

دارنده حساب : ال ناز اکبریان علوی
شماره حساب : ۸۶۲۴۱۸۹۲۱۰
شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۵۲۷۳۰۱۹۷۰
شماره شبا : IR140120020000008624189210