آموزش های رایگان

تفاوت ورژن ۱۵ و ۱۹ بیزینس سندر

۵/۵ - (۱ امتیاز)

اخیرا برخی از سایت ها (یک سایت ) ورژنی تحت عنوان ۱۸ ارایه کرده است که در صحبت با پشتیبانی و فروش بیزینس سندر Tiger Vikram اعلام شد که ورژن ۱۸ هیچ ارتباطی به شرکت تایگر ویکرام ندارد و این نسخه نامعلوم و تازه ارایه شده است و فعلا برخی از شرکت ها چون از سمت شرکت تایگر، به دلیل تخطی طرد شده اند نسخه را از جای دیگر تهیه کرده اند که به هیچ وجه از سمت سازنده مورد تایید نمیباشد.

خلاصه سوال جواب و گفتگوی ما با شرکت تایگر ویکرام را در بالا میبینید : متن ترجمه در زیر :

چرا متفاوت هستند؟

تفاوت نسخه ۱۵ شما با نسخه ۱۸ چیست؟ چرا ۲ نسخه ؟ چرا به برخی ۱۵ داده اید اما بعضی ها ۱۸ دارند؟ آیا این دو محصول متفاوت هستند؟

ممنون میشم جواب بدید و توضیح بدید

جریان بیزینس سندر ۱۵ و ۱۸ چگونه است؟

مال ما نیست

متشکرم

پیشنهاد BusinessSender.com و BusinessSender.ir چیست؟!
تا اطلاع ثانوی از سازنده رسمی و اصلی بیزینس سندر یعنی شرکت تایگر یا نمایندگان آن در ایران بیزینس سندر را تهیه نمایید و به هیچ وجه نسخه هایی که هنوز استیبل نیستند و از شرکت های زیر زمینی منتشر شده اند استفاده ننمایید.


ورژن ۱۸ مرتبط با کدام شرکت میباشد !؟

شرکتی به نام Butbulk با کپی لوگو و تمام سورس شرکت تایگر ویکرام با آن همه سال فعالیت که همه آن را میشناسند فعالیت خود را در وب آغاز نموده و طبق تصویر :

 

هر ۲ لایسنس را ۲۵ دلار به پول ما : ۷۵۰.۰۰۰ تومان ارایه میدهد و نمایندگان آن ۱۹۹ دلار بابت ۱۰۰ لایستس پرداخت میکنند !!!

نقطه عطفی که این شرکت برای خود قرار داده است این گزینه میباشد :

یعنی بدون ویروس ، امن و اورجینال !

این نکته باز میگردد به اشاره یکی از وب سایت ها به موضوع ویروس که خودش چندین سال با شرکت تایگر کار کرده و الان که این شرکت یعنی تایگر دیگر به وی نمایندگی نمیدهد نوشته است نسخه تایگر دارای ویروس میباشد در حالیمه ارایه لایسنس متفاوت میباشد :

بعد از انتشار رسوایی نسخه ۱۸ که مربوط به شرکت تایگر نبود وب سایت ایرانی سریعا نام شرکتی که از آن خرید کرده است که لوگو و همه سورس را از تایگر کپی کرده است و فقط ارایه لایسنس متفاوت دارد را در سایت خود منتشر کرد.

نکته مهم در رابطه با ویروسی یا غیر ویروسی بودن

دوستان عزیز اگر در حوزه وب، نرم افزار و … فعالیت کرده باشید خواهید دید که وقتی نرم افزاری نیاز به کد رجیستری دارد و آن هم کارش خلف کار شرکت اصلی یعنی واتساپ میباشد (اسپم کردن یا همان تبلیغات انبوه) ویندوز آن را به عنوان ویروس شناسایی میکند.

آیا میدانید فقط با تغییر کد رجیستری ویندوز در هنگام نصب نرم افزار میتواند آنتی ویروس را نسبت به نرم افزار غیر فعال کرد ؟!

شرکت تقلبی بات بالک نیز دقیقا در هنگام نصب رجیستری ویندوز شما را دسستکاری میکند و این گزینه را غیر فعال میکند تا ویروس شناسایی نشود .

پس با این موارد خود را نگران موضوعات حاشیه ای نکنید. اگر نرم افزار شرکت بات بالک را میخواهید کافیست هنگام خرید به ما اطلاع دهید تا نرم افزار بات بالک را به شما بدهیم ! هر چند به هیچ وجه معمولا کار استاد را ول نمیکنند و با شاگرد کار کنند 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *